1PCS IRM-30-12ST 30W 12V2.5A IRM-30-ST Serie 30W AC-DC PCB-Mount Green Power Module Power 30 Connection Base
★★★★★ 4.5 59 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by labena.si
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Sold and shipped by labena.si
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Power ModuleFeatures2.74"x1.54"compact sizeUniversal input 85~305VAC<;0. 1W. EMI Class B without additional components. Wide operating temp. range -30~70"C. Protections: Short circuit / Overload / Over voltageCooling by free air convectionIsolation Class IIPass LPS(except for 5V)==========Hign-concerned Chemical : noneis_customized : noModel Number : IRM-30-12ST
  • Power Module
Brand YSMCVKZBF
Model Name YSMCVKZBF
Manufacturer YSMCVKZBF
Model Number YSMCVKZBF
Mfr Part Number YSMCVKZBF
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
59 ratings | 24 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (49)
4 stars
4% (2)
3 stars
2% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (6)